Biżuteria modowa W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Paul Hewitt

  Paul Hewitt - pełnia żywych kolorów opartych na marynarskiej tradycji tworzącej niecodzienne produkty, które nie są podporządkowane szybko zmieniającym się trendom. Szczera i autentyczna - taka jest marka Paul Hewitt.

  Wszystkie produkty Paul Hewitt są wykonywane ręcznie i zgodnie z niemiecką precyzją przechodzą drobiazgową kontrolę jakości. Aby zapewnić najwyższą jakość, producent polega na doświadczeniu i wiedzy najlepszych fachowców oraz wyselekcjonowanych materiałach. Dlatego dewizą marki jest: "Staramy się zawsze dawać to, co najlepsze - byś mógł cieszyć się swoim Paulem Hewittem przez lata."

  Bransoletki Paul Hewitt występują w 7 rozmiarach: XS (16cm), S (17cm), M (18cm), L (19cm),
  XL (20cm), XXL (21cm) oraz XXXL (22cm).

  Sprawdź jaki jest idealny rozmiar dla Ciebie! kliknij TU
  Skontaktuj się z nami, jeśli w ofercie nie ma Twojego rozmiaru

 • Chrysalis

  Chrysalis - brytyjska marka celebrująca radość, miłość i przyjaźń. Przeznaczona do dzielenia się wspomnieniami ze szczególnych w życiu chwil. Każdy ozdobny element stanowi symbol duchowy, łączący siłę koloru, zdobienia i emocji.

  Miłość do biżuterii i podróży jest tym, co zainspirowało założycieli Chrysalis – Davida i Andreę Maine do powołania marki do życia. W 2007 roku rozpoczęła się ich podróż, celem której było stworzenie biżuterii osobistej – takiej, która pozwoli uchwycić i zachować najcenniejsze wspomnienia.

  Serce marki Chrysalis bije wśród regulowanych bransoletek z zawieszkami i talizmanami, które mogą być noszone zarówno pojedynczo, jak i w komplecie. Unikalny, rozszerzalny mechanizm sprawia, że każdy element jest regulowany i za każdym razem idealnie się do Ciebie dopasuje. Produkty Chrysalis pokryte są 14-karatowym żółtym i różowym złotem lub rodowane, w zależności od kolekcji. Niektóre z bransoletek wyposażone są w kryształki Swarovskiego i kamienie półszlachetne.

 • LineArgent

  LineArgent to hiszpańska marka srebrnej biżuterii, z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji, obecna dziś w najlepszych sklepach jubilerskich w Europie i Ameryce. Katalońska firma jubilerska oferuje świeże i elektryzujące kolekcje, zaprojektowane w srebrze, dla pewnych siebie, inteligentnych kobiet z dużymi aspiracjami, które pragną wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.